Time Warriors

Time Warriors mobil oyununu akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirin.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 165.33 MB
  • Sürüm 1.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici BURAK BUYUKSELCUK
Time Warriors indir; Dört seriden biri olarak karşımıza çıkan Time Warriors mobil oyunu gelişmiş oyun grafikleri ve etkileyici efektler üzerine kurulmuştur.

Dört seriden biri olarak karşımıza çıkan Time Warriors mobil oyunu gelişmiş oyun grafikleri ve etkileyici efektler üzerine kurulmuştur. Time Warriors dünyasında heyecan verici bir macera yaşayacak, kendinizi geliştirmeye yönelik hareket edecek ve görevlerinizi başarı ile sonuçlandırarak ilerleme kat edeceksiniz. Bu heyecan verici fantastik oyun dünyasında kendinizi taş devrinde bulacaksınız. Buranın atmosferi diğer oyunlara göre çok daha farklı bir şekilde dizayn edilmiştir.

Bu dönemin heyecan verici çevresine, insanlarına, silahlarına ve savaşlarına şahit olacaksınız. Gerçek oyuncularla savaşacak ve muhteşem silahlara sahip olacaksınız. Her sahnesinde farklı karakterler ve görevler olacak. Kendinizi geliştirin, ilkel silahlarınız ile savaşmaya hazır olun. Burada önemli olan silahlarınızın yanı sıra stratejik hamleleriniz olacak. Taş devri döneminde eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır olun. Taş devrinin havasını hissetmek için tasarlanmış harika piksel ve küp ortamlarını keşfedin ve gerçek oyuncularla savaşın. Size rakip olan tüm düşmanları ortadan kaldırarak oyunu kazanmaya yönelik hareket edin.

Minecraft modları gibi köylerinizi ve kalelerinizi korumak için vahşi bir dünyada hayatta kalmak için mücadele eden güçlü savaşçılara yardım edin. Ağaçlardan, taşlardan ve hayvanlardan yapılmış ilkel silahları kullanarak diğer klanların bölgelerini ele geçirmelerini önleyin. Kazanmak adına taktiksel becerilerinizi kullanın. Savaş stratejinizi geliştirecek oyun ögelerini değerlendirerek köylerinizi koruyun. Farklı ırktan olan düşman sizi durdurmak için size saldıracaktır. Onları durdurun
Maksimum eğlence için tasarlanmış bir oyun modu seçin ve solo ya da takım olarak rakiplerle savaşın.

Düşmanları bölgenizden uzak tutun ya da daha önce bulunan yıkıcı kuşatma silahlarını kullanarak onların topraklarını ele geçirin. Rakiplerinizin kalelerini ele geçirmek için yüksek kaliteli, piksel stili bloklu köyleri ve dünyaları ziyaret edin. Zanaat edinmek, kazmak, stratejileri için planlar yapmak için tüneller hazırlayabilirsiniz. Tehlikeli düşmanlardan koruma alanları oluşturun. Tüm zaferler size daha fazla deneyim kazandıracak ve yeni silahlar kullanmanıza izin verecektir. Oyunu oynamak için illa internet bağlantınızı olmasına gerek yoktur. İnternetsiz bir şekilde de oynayabilirsiniz.

Çevrimdışı oyun modunda, haritaları dolaştırabilir veya ustaca planlarınız için stratejiler oluşturabilirsiniz. Online oyun modunda gerçek oyuncularla savaşacaksınız. Çevrimiçi modda 3 tip oyun vardır. Ölüm modu, bayrağı ele geçirme ve gun beast modu. Ölüm modu, sekiz oyunculu iki takımdan oluşuyor. Tüm kazanılan puanlar ve öldürülen düşmanların takım puanı olduğu kabul edilir. Yüksek skor yapan takım zamanın sonunda kazanır. Bayrağı kapma oyun modunda tekrar iki takım var. Oyuncu 3 kez kendi bayrağının yanında rakibin bayrağını yakalayıp getirdiğinde, bu takım kazanır. Gun beast modunda ise, tüm oyuncular oyuna en güçlü silahla başlar. Silah, diğer savaşçıları öldürür öldürmez zayıfla değiştirilir. Bir düşmanı çıplak elle öldüren oyunu kazanır. Oyunun her bir modunu değerlendirin ve kazanmaya yönelik hareket edin. Bu heyecan verici taş devri dünyasında yer almak için iOS akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

Time Warriors indir